2019. gadu mēs iezīmējām kā uzņēmuma starta punktu, jo tieši tad Olewood spēra pirmos soļus kā ģimenes uzņēmums. Viss sākās ar gaismekli.

Doma izveidot pirmo gaismekli radās, bērniem ienākot mūsu dzīvē. Kā jau pienākas, ģimenes dzīve mainījās, un naktis kļuva par epizodisku miega brīdi. Naktslampa ar regulējumu apgaismojumu kļuva par īslaicīgu risinājumu. Bija jāmeklē variants, kas apmierināja visas vajadzības - mobilitāti, drošību, apgaismojuma kvalitāti un intensitāti, un, protams, vizuāli dekoratīvo.

Neatrodot vajadzīgo, mēs nolēmām pamēģināt izveidot savu lampu. Un izdevās! Mūsu izstrādātais gaismeklis pildīja visas funkcijas - ērts lietošanā, vizuāli pievicīgs un drošs. Kad pirmais bērns – meitiņa, paaugās un sāka gulēt viena, lampa kļuva par neatņemamu istabas interjera daļu. Ieslēgšana bija ikvakara rituāls, turklāt gaismeklis kļuva par neaizvietojamu palīgu ikvakara pasaku lasīšanā. Brīdī, kad visi draugi un paziņas lūdza uztaisīt lampu arī viņiem, sapratām, ka pieprasījums ir liels un pieņmām lēmumu attīstīt ražošanu.

Izpētot koka izstrādājumu tirgu, sapratām, ka mums tiīkamo kvalitāti, drošības standartu un vizuālo tēlu nesniedz neviens tirgus spēlētājs. Nolēmām papildināt sortimentu ar koka dēļiem, traukiem un bērnu rotaļlietām. Katrs priekšmets ir roku darbs. Izgatavojot tos, ieliekam daļiņu mūsu ģimenes mīlestības, siltuma un enerģijas.

Mūsu gaismeklis sākotnēji tika radīts mūsu bērniem, lai atvieglotu dzīvi naktīs, radot ērtus apstākļus vecākiem un bērnam, bet kļuva par Latvijā ražotu ozolkoka izstrādājumu ģimenes uzņēmumu. Lapni lūgti Lapiņu ģimenes koka pasaulē!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.