Esam jauns Latvijas uzņēmums, kuram ir svarīgs ne tikai izstrādājuma izskats, bet arī tā drošums un kvalitāte. Mūsu gaismeklis sākotnēji tika radīts priekš mums un mūsu bērniem, lai atvieglotu mūsu dzīvi naktīs, radot komfortablus apstākļus vecākiem un bērnam.

Ideja izveidot pirmo gaismekli radās, ienākot bērniem mūsu dzīvē. Mūsu ģimenes dzīve mainījās, jo naktīs bieži vajadzēja celties. Lai nevajadzētu slēgt istabas apgaismojumu vai izmantot telefona lukturīti, nopirkām naktslampu ar regulējamu apgaismojumu. Kad naktslampas lampiņa izdega, tad nomainot uz citu, nebija iespējams vairs regulēt apgaismojuma intensitāti. Naktslampiņu vajadzēja slēpt aiz nakts aizkara un tas vienalga nedeva vēlamo rezultātu – istaba bija pārāk gaiša. Turklāt šādam gaismeklim bija vēl viens mīnuss – rozete. Es nevarēju viņu novietot, tur, kur pašai gribētos, turklāt arī lampiņa uzkarsa līdz ar to nebija droši to apsegt, lai mazinātu apgaismojumu.

Kad pirmais bērns – meitiņa, paaugās un sāka gulēt viena pati savā istabā, viņai arī bija nepieciešams gaismeklis viņas istabā. Tas kalpoja kā gaismas avots, lasot pasakas pirms miega, savukārt bērnam aizmiegot, tika samazināta gaismas intensitāte, lai gaisma istabā nebūtu spilgta, bet meitiņai pamostoties naktī, nebūtu bail. Turklāt gaismekļa iedegšana kalpo arī kā rituāls pirms gulēt iešanas.

Katrs gaismeklis ir roku darbs. Izgatavojot gaismekli, viņā tiek ieliktas daļiņas no mīlestības, siltuma un enerģijas.


Pirkumu grozs