Kāpēc izvēlēties Ole wood gaismekli un kāpēc vispār ir vajadzīgs gaismeklis


Sensora spilgtuma regulēšana

Gaismekli iespējams noregulēt tik spilgtu, cik tas lietotājam ir nepieciešams. Tikai 1 pieskāriens podziņai ieslēgs/izslēgs gaismekli, ilgāka podziņas turēšana - regulē spilgtuma intensitāti. Lietojot gaismekli ar bērnu, gaismas būs pietiekami, lai lasītu grāmatu, kad bērns aizmigs gaismas intensitāti var samazināt, lai netraucētu bērna miegam.

Gaismeklis ir ideāls rīks jaunajām māmiņām, kurām ir nepieciešams bērnu barot naktīs. Bērnam piedzimstot, gaismeklis kļūst par neaizstājamu lietu vecāku dzīvē. Vecākiem bieži jāceļas naktīs, lai pabarotu, nomainītu pamperi, pašūpotu u.t.t mazuli. Visērtāk to ir izdarīt pie maigi izkliedēta apgaismojuma. Jo kā jau mēs visi zinām, spilgts apgaismojums uzmodina bērnus.
Tikai ar 1 pieskārienu, Jūs paši varat regulēt sev nepieciešamo apgaismojuma spilgtumu. Vairs nav nepieciešams atstāt gaismu koridorā, lai ceļoties naktīs varētu redzēt mazuli, un ar spilgtu apgaismojumu nepamodinātu viņu.

Savukārt lietojot gaismekli kā interjera elementu telpā, spilgtuma regulēšana ir ideāls rīks, lai panāktu sev vēlamo noskaņu.

Gaismeklis ir bērnu drošs

Ikviena gaismekļa detaļa ir izstrādāta tā, lai būtu droša bērniem:

  • Ūdens bāzes krāsas, kuras ir paredzētas mēbeļu un bērnu rotaļlietu krāsošanai, tām ir piešķirts Ziemeļvalstu ekomarķējums un tās iesaka Latvijas astmas un alerģijas biedrība (LAAB)
  • Visa gaismekļa elektrības daļa ir rūpīgi noslēpta gaismekļa iekšienē
  • Gaismeklis strādā no 3AA baterijām, nav nepieciešama 220V strāva
  • Bateriju nodalījums ir aizskrūvēts ar 2 skrūvēm
  • LED diodes neuzskarst, tāpēc bērns var droši tām pieskarties

Interjera elements vai dekors kāzās un fotosesijā

Gaismeklis ir domāts ne tikai priekš bērniem, bet arī labi iederēsies jebkurā interjerā - mājā, dzīvoklī, birojā u.c. To var lietot kā dekoru kāzām, fotosesijai vai romantiskajam vakaram. Tā ir lieliska dāvana jums tuvam un dārgam cilvēkam.

Bērnu miega uzlabošanai

Bērnu bailes ir liela vecāku problēma. Visvairāk bērni baidās no tumšām telpām. Ja Jūsu bērns baidās iemigt savā istabā vai ļoti bieži mostas naktīs raudot, pārvarēt bailes palīdzēs  mūsu gaismeklis. Gaismeklis sargās Jūsu mazuļu miegu, līdz pašam rītam. Maigais apgaismojums  ievīstīs bērnistabu, radot bērnam drošības sajūtu. Šāds apgaismojums netraucē bērnam aizmigt, bet gan otrādi – paātrina iemigšanu.
Gaismekli istabā var novietot jebkurā vietā – uz skapīša pie gultas, pie skapja, uz galda vai uz jebkuras citas Jums vajadzīgās virsmas.  Katra bērnistabas detaļa ir bērna lidojums fantāziju pasaulē. Arī gaismeklis nav izņēmums.

Ideja dāvanai bērnam vai mīļotajam cilvēkam

Jums jāiet uz raudzībām/kristībām vai bērna dzimšanas dienu, tad gaismeklis ir dāvana ar kuru nevar kļūdīties. Laika gaitā paši esam pārbaudījuši un konstatējusi cik ļoti palīdz un atvieglo ikdienu ar maziem bērniem gaismeklis, sevišķi ar iespēju noregulēt spilgtumu pēc paša vēlmes un nepieciešamības.


0

Pirkumu grozs